Doprava a platba

Objednané zboží označené „Skladem" odesíláme nejčastěji do 3 pracovních dnů od učinění objednávky. Při platbě bankovním převodem je termín odeslání objednaného zboží ovlivněn termínem uhrazení platby (objednávku odesíláme až po připsání platby na náš účet).
O odeslání objednaného zboží Vás budeme informovat emailem.

Způsob platby:

Dobírkou při převzetí zboží (poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku ve výši 40 Kč).

Bankovním převodem na náš účet 935344001/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu objednávky. Objednávka je odeslána až po připsání platby na náš účet.

Způsob dopravy prostřednictvím České pošty:

Balík Do ruky: zásilka bude doručena na zvolenou adresu následující pracovní den po podání. Pokud Vás pošta nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný bude balík uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení zásilky a možnostech vyzvednutí obdržíte elektronicky, rovněž byste měli najít ve své poštovní schránce výzvu k vyzvednutí zásilky. Zásilka je na poště uložena pouze 7 dní!

Poštovné při platbě předem: 139 Kč
Poštovné při platbě hotově - dobírkou: 179 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč poštovné ZDARMA!!!

Balík Na poštu: zásilka bude připravena k vyzvednutí na zvolené poště následující pracovní den po podání. Informaci o tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí obdržíte elektronicky, papírovou výzvu již ve své poštovní schránce nenajdete. Zásilka je na poště uložena pouze 7 dní!

Poštovné při platbě předem: 119 Kč
Poštovné při platbě hotově - dobírkou:  159 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč poštovné ZDARMA!!!

- Doporučené psaní - obálka: zásilka bude doručena na zvolenou adresu obvykle následující pracovní den po podání (není zde garance doručení do druhého dne). Lze zasílat pouze drobné zboží o rozměru max. A4 a tloušťce 4 cm (z naší nabídky např. dárkové poukazy, vlnitá lepenka, látková plsť - filc, pěnová guma moosgummi, washi pásky, dřevěné kolíčky, podložky pod hrnky, bakerˇs twine 10 m, jutové provázky 10 m) . Nelze tímto způsobem zasílat některé interiérové samolepky (interiérové samolepky, které je možné zaslat v obálce jako doporučené psaní to mají uvedeno ve "Více informací"). Maximální hodnota do 500 Kč.

Poštovné při platbě předem: 60 Kč
Poštovné při platbě hotově - dobírkou:  100 Kč

V případě, že zásilku v předem ohlášeném termínu neobdržíte, doporučujeme ověřit si, kde se Vaše zásilka nachází, a to jednoduše v online systému České pošty podle podacího čísla zásilky.

Pokud je obal zásilky při dodání poškozený nebo je zásilka neúplná odmítněte ji převzít!!

Pokud není obal zásilky při dodání poškozený, doporučujeme zásilku otevřít bezprostředně po převzetí a překontrolovat, zda není poškozeno zboží. Při poškozeném obsahu převzaté zásilky je nutné uplatnit reklamaci, a to na kterékoliv poště, nepozději do 2 pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutné předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně obalů a výplní. Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás nejpozději následující pracovní den emailem nebo na tel. čísle 733 300 102.